Project Description

Jeśli koszenie ogrodu już Cię zmęczyło zadzwoń już dziś !

zamów bezpłatną prezentację

Robomow Rx20 Pro

PLN3299
  • Robot wraz ze stacją bazową

Robomow Rx20 Pro

PLN3599wraz z instalacją
  • Robot wraz ze stacją bazową

Robomow Rx20 Pro – mały robot do ogródka

Robomow wprowadza na polski rynek nowego robota koszącego – model RX20 Pro. Jest on przystosowany do trawników o metrażu do 200 m².

Szeroka średnica koszenia sprawia, że roboty Robomow potrafią kosić szybciej niż konkurencyjne modele przeznaczone do porównywalnych areałów. Konstrukcja mocnych silników, które napędzają ostrza z hartowanej stali pozwala robotom koszącym Robomow efektywnie rozdrabniać trawę, jak również gałązki czy szyszki. Dodatkowo noże zostały umiejscowione tak, aby poradzić sobie z trawą przy krawędziach trawnika. Wszystko to wraz z szeregiem innych udogodnień sprawia, że z robotami koszącymi Robomow trawnik staje się miejscem odpoczynku, a nie pracy.

Robomow RX20 Pro to najmniejszy model robota koszącego w gamie produktowej marki. Jego kompaktowe wymiary sprawiają, że z wielką gracją porusza się on po trawniku docierając do trudno dostępnych miejsc, gdzie często tradycyjna kosiarka nie ma dostępu. Nowością i przewagą modelu Robomow RX20 Pro nad urządzeniami przeznaczonymi do pracy na podobnym areale jest zastosowanie ruchomej głowicy koszącej z silnikiem i ostrzem, która pozwala na ciągłe utrzymanie stałej odległości mechanizmu tnącego od podłoża. Dzięki niej nowy przedstawiciel marki Robomow zapewnia wysoką jakość koszenia na nierównym terenie. Jego zaletą jest również trwałe ostrze, które poradzi sobie m.in. z gałązkami. Robomow RX20 Pro może zostać zaprogramowany tak, aby rozpoczynał pracę w czasie, gdy nikt nie przebywa na zewnątrz – np. podczas nieobecności domowników lub wieczorem, gdy nie bez znaczenia również jest jego cicha praca (64 dB).

Inżynierowie Robomow podczas projektowania robota nie zapomnieli o bezpieczeństwie użytkowników. W momencie natknięcia się na przeszkodę ostrze robota zostanie zatrzymane, robot przemieści się w innym kierunku, aby ponownie włączyć mechanizm koszący. Funkcja Child Lock uniemożliwia z kolei uruchomienie urządzenia przez dzieci, a dodatkowo, gdy robot zostanie podniesiony z ziemi bądź przechylony w kierunku pionowym ruch noża zostanie zatrzymany.

Robomow RX20 Pro wyposażono również w system antykradzieżowy, który zabezpiecza możliwość uruchomienia urządzenia przez niepowołane osoby. Robomow RX20 Pro może być obsługiwany również z poziomu aplikacji mobilnej dostępnej dla platformy Android. Można w niej uzyskać kluczowe informacje na temat robota, jak również przejść do zaawansowanych opcji oraz zarządzać jego pracą np. ustalić parametry harmonogramu koszenia. Robomow RX20 Pro przeznaczony jest na trawniki o powierzchni do 200 m². W Polsce dostępny będzie wiosną bieżącego roku, w sugerowanej cenie katalogowej 3299 zł.

Robomow RX20 Pro – specyfikacja produktu:

  • Powierzchnia koszenia: do 200 m²
  • Czas koszenia: do 120 min
  • Ładowanie baterii: 16-20 godz.
  • Miesięczne zużycie energii: ok. 4 kWh
  • Wymiary: 53 x 42 x 26 cm
  • Waga: 7,5 kg

Zadzwoń po najlepszą ofertę dla Ciebie – Warto !
602 855 543

 

Robomow RX20 PRO

 ROBOMOW RX 20 PRO ROBOT KOSZĄCY  

najnowszy model wprowadzony na rynek w  2017 roku o całkowicie innowacyjnym rozwiązaniu przycinania trawnika na jego brzegu. Nowe rozwiązanie sprawia, że teraz Twój trawnik stanie się jeszcze ładniejszy i baedziej zadbany ale to nie ty będziesz sie tym zajmować, wszystko to wykona za Ciebie robot koszący RC304 zaprogramowany wcześniej.

Robot koszący ROBOMOW RX20 PRO to kosiarka dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, bezawaryjna i bezpieczna, a przy tym dla małych ogrodów jest to najwygodniejsza z dostępnych  !

 3 lata GWARANCJI NA KORPUS I WSZYSTKIE CZĘŚCI  najszerszy nóż koszący

Robomow RX20 PRO pokonuje też inne modele innowacyjnością, gdyż do chwili obecnej jest jedyną na rynku kosiarką która kosi dokładnie także brzegi trawnika, dostępna aplikacja mobilna także ułatwi “koszenie trawnika” maszyna której rozwiązania techniczne skutecznie chronione są licznymi patentami to niezastąpiony kompan w ogrodzie.

 

Elegancka konstrukcja

 

Zadzwoń 602 855 543 już dziś, Twój wolny czas jest tego wart.

Dodatkowe funkcje kosiarki

 Mocniejszy system koszący w porównaniu z konkurencyjnymi robotami koszącymi, przeznaczonymi do pracy na podobnych powierzchniach.

MOCNY

 Szybsze koszenie niż w przypadku konkurencyjnych robotów koszących przeznaczonych do pracy na podobnych powierzchniach.

SZYBKI

Unikatowy tryb koszenia krawędzi i obszar pracy ostrzy szerszy niż rozstaw kół zapewniają dodatkowe wykończenie charakterystyczne dla urządzeń Robomow.

DOKŁADNY

Koniec ze zniszczonymi ostrzami! Ostrza urządzenia Robomow są niezwykle wytrzymałe i solidnie zamocowane. To gwarancja maksymalnej wydajności i bezpieczeństwa użytkowania. Ostrza wymagają wymiany zaledwie raz w roku.

WYTRZYMAŁY

Koniec z przestojami! Specjalna konstrukcja urządzenia umożliwia szybką i intuicyjną wymianę części — większość z nich można wymienić samodzielnie, skracając przestoje w pracy.

MODUŁOWY

Aplikacja mobilna Zarządzaj i komunikuj się z Robomowem przez telefon komórkowy lub tablet

 

NOWOCZESNY

Funkcje bezpieczeństwa Ostrze Robomow’a przestaje się obracać natychmiast po podniesieniu go lub pochyleniu w pionie. Gdy zderzak wyczuje przeszkodę, ostrze zatrzyma się i Robomow zmieni kierunek jazdy. Aby uniemożliwić dzieciom obsługę Robomow’a, należy aktywować funkcję ochrony przed dziećmi

BEZPIECZNY

Specjalne oprogramowanie urządzenia Robomow chroni je przed deszczem. W przypadku opadów robot wraca do stacji dokującej i kontynuuje koszenie dopiero po ich ustaniu. Czujnik deszczu można regulować.

 

CZUJNIKI

Kod zapobiega przypadkowemu uruchomieniu kosiarki, np. przez dziecko. Osobisty kod PIN uniemożliwia obsługę urządzenia bez zgody właściciela.

KOD PIN

Ochrona przed dziećmi Ta funkcja menu zapewnia bezpieczeństwo, uniemożliwiając obsługę kosiarki dzieciom i innym osobom niezaznajomionym z jej bezpiecznym użytkowaniem.

 

BEZPIECZNY

Samodzielnie porusza się pomiędzy różnymi strefami w ogrodzie (połączonymi ścieżką lub pasem trawy) i wraca po zakończeniu pracy w danej strefie.

MODULARNY

Tryb ekonomiczny Stosuj opcję ECO (ekonomiczna) do pracy Robomowa, używając minimalnej energii potrzebnej do cięcia trawy i utrzymania trawnika

EKOLOGICZNY

Regulacja wysokości Wysokość cięcia Robomow’a można dostosować do potrzeb trawnika

REGULOWANY

Robomow może kosić obszary wewnątrz obszaru roboczego ze stokami do 36 procent

ZWINNY

Galeria Robomow Rx20 Pro

Wyślij zapytanie jeszcze dzisiaj !

IMIĘ *
NAZWISKO *
ADRES EMAIL *
NUMER TELEFONU

TEMAT

JAK MOŻEMY POMÓC?