Project Description

Jeśli koszenie ogrodu już Cię zmęczyło zadzwoń już dziś !

Zamów bezpłatną prezentację !

Robomow RC

Jeśli Twój trawnik znajduje się w przedziale 0-1200m2, to jest kosiarka dla Ciebie! Elegancki, usprawniony i wyposażony w stację bazową, która może być ukryta przed wzrokiem, aby uzyskać bardziej estetyczny wygląd. Robomow RC jest dyskretny, kompaktowy i niezwykle precyzyjny. Dla wygody wyposażono go w dodatkowego pilota zdalnego sterowania można nawet sterować maszyną, kiedy i jak często kosi się z własnego smartfonu!

Zadzwoń po najlepszą ofertę dla Ciebie – Warto !
602 855 543

Robomow RC304

 ROBOMOW RC ROBOT KOSZĄCY  

model wprowadzony na rynek w czerwcu 2016 roku o całkowicie innowacyjnym rozwiązaniu przycinania trawnika na jego brzegu. Nowe rozwiązanie sprawia, że teraz Twój trawnik stanie się jeszcze ładniejszy i bardziej zadbany ale to nie ty będziesz sie tnim zajmować, wszystko to wykona za Ciebie robot koszący RC zaprogramowany wcześniej.

Robot koszący ROBOMOW RC to kosiarka dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, bezawaryjna i bezpieczna, a przy tym dla małych i średnich ogrodów jest to najwygodniejsza z dostępnych  !

 3 lata GWARANCJI NA KSIARKĘ   najszerszy nóż koszący

Robomow RC pokonuje też inne modele innowacyjnością, gdyż do chwili obecnej jest jedyną na rynku kosiarką która kosi dokładnie także brzegi trawnika, dostępna aplikacja mobilna także ułatwi “koszenie trawnika” maszyna której rozwiązania techniczne skutecznie chronione są licznymi patentami to niezastąpiony kompan w ogrodzie.

 

 

Zadzwoń 602 855 543 już dziś, Twój wolny czas jest tego wart.

Dodatkowe funkcje kosiarki

 Mocniejszy system koszący w porównaniu z konkurencyjnymi robotami koszącymi, przeznaczonymi do pracy na podobnych powierzchniach.

MOCNY

 Szybsze koszenie niż w przypadku konkurencyjnych robotów koszących przeznaczonych do pracy na podobnych powierzchniach.

SZYBKI

Unikatowy tryb koszenia krawędzi i obszar pracy ostrzy szerszy niż rozstaw kół zapewniają dodatkowe wykończenie charakterystyczne dla urządzeń Robomow.

DOKŁADNY

Koniec ze zniszczonymi ostrzami! Ostrza urządzenia Robomow są niezwykle wytrzymałe i solidnie zamocowane. To gwarancja maksymalnej wydajności i bezpieczeństwa użytkowania. Ostrza wymagają wymiany zaledwie raz w roku.

WYTRZYMAŁY

Koniec z przestojami! Specjalna konstrukcja urządzenia umożliwia szybką i intuicyjną wymianę części — większość z nich można wymienić samodzielnie, skracając przestoje w pracy.

MODUŁOWY

Aplikacja mobilna Zarządzaj i komunikuj się z Robomowem przez telefon komórkowy lub tablet

 

NOWOCZESNY

Funkcje bezpieczeństwa Ostrze Robomow’a przestaje się obracać natychmiast po podniesieniu go lub pochyleniu w pionie. Gdy zderzak wyczuje przeszkodę, ostrze zatrzyma się i Robomow zmieni kierunek jazdy. Aby uniemożliwić dzieciom obsługę Robomow’a, należy aktywować funkcję ochrony przed dziećmi

BEZPIECZNY

Specjalne oprogramowanie urządzenia Robomow chroni je przed deszczem. W przypadku opadów robot wraca do stacji dokującej i kontynuuje koszenie dopiero po ich ustaniu. Czujnik deszczu można regulować.

 

CZUJNIKI

Kod zapobiega przypadkowemu uruchomieniu kosiarki, np. przez dziecko. Osobisty kod PIN uniemożliwia obsługę urządzenia bez zgody właściciela.

KOD PIN

Ochrona przed dziećmi Ta funkcja menu zapewnia bezpieczeństwo, uniemożliwiając obsługę kosiarki dzieciom i innym osobom niezaznajomionym z jej bezpiecznym użytkowaniem.

 

BEZPIECZNY

Samodzielnie porusza się pomiędzy różnymi strefami w ogrodzie (połączonymi ścieżką lub pasem trawy) i wraca po zakończeniu pracy w danej strefie.

MODULARNY

Tryb ekonomiczny Stosuj opcję ECO (ekonomiczna) do pracy Robomowa, używając minimalnej energii potrzebnej do cięcia trawy i utrzymania trawnika

EKOLOGICZNY

Regulacja wysokości Wysokość cięcia Robomow’a można dostosować do potrzeb trawnika

REGULOWANY

Robomow może kosić obszary wewnątrz obszaru roboczego ze stokami do 36 procent

ZWINNY

Galeria Robomow RC

Robomow RC304

PLN5499z instalacją
 • Robot wraz z stacją bazową
 • Powierzchnia trawnika: 0-400m2
 • Silnik koszący: szczotkowy
 • Waga: 11,1 kg

Robomow RC 308 PRO

PLN6199bez osprzętu instalacyjnego
 • Robot wraz z stacją bazową
 • Powierzchnia trawnika: 0-800m2
 • Silnik koszący: szczotkowy
 • Waga: 11,4 kg

Robomow RC 312

PLN8799z instalacją
 • Robot wraz z stacją bazową
 • Powierzchnia trawnika: 0-1200m2
 • Silnik koszący: bezszczotkowy
 • Waga: 11,4 kg

Wyślij zapytanie jeszcze dzisiaj !

IMIĘ *
NAZWISKO *
ADRES EMAIL *
NUMER TELEFONU

TEMAT

JAK MOŻEMY POMÓC?